Monsters

komercyjny przewóz osób

Bus 8

skontaktuj sie z nami

Bus 16/18

skontaktuj sie z nami

Bus 20/25/28

skontaktuj sie z nami

Autokar 44

skontaktuj sie z nami

Transport osób to odpowiedzialne zadanie, a bezpieczne i komfortowe podróże to nasza pasja, której oddajemy się od ponad 16 lat. W tym czasie wraz z naszymi Klientami byliśmy w najdalszych zakątkach świata, odwiedzając między innymi Bajkał czy Maroko. Mapę Polski znamy lepiej niż niejedna nawigacja. To czyni podróż z nami jeszcze bardziej wyjątkową. Wybierając nasze usługi masz pewność, że trafisz na doświadczonych kierowców, którzy dowiozą Cię w miejsca nieoznaczone w popularnych przewodnikach, a bezpieczeństwo podczas podróży zapewnią trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Nie wierzysz? Przekonaj się sam. Wybierz odpowiednie auta i skontaktuj się z nami.

Naszą ofertę transportu osób możemy podzielić na dwie kategorie: biznesową i prywatną. We współpracy z Klientami biznesowymi, pokonaliśmy setki tysięcy kilometrów, obsługując korporacje, małe przedsiębiorstwa, uczelnie i szkoły oraz kluby sportowe. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu, dzięki bogatej flocie aut wśród których są między innymi: Mercedes Vario, ilosc (24 osoby); Volkswagen Crafter (19 osób), Mercedes Tourismo (49 osób), Opel Vivaro (8 osób) oraz dla klientów VIP: Mercedes V klasa (7 osób) oraz Mercedes E i S.
A może szukasz kierowcy na ślub czy prywatny wyjazd? Niezależnie od okazji, nasi kierowcy gotowi są sprostać każdym wymaganiom i okolicznościom, a my przygotujemy auto zgodnie z oczekiwaniami – udekorujemy je na uroczystość weselną lub zamówimy płytę Waszego ulubionego zespołu muzycznego, która będzie Wam towarzyszyć w drodze na koncert. Nie zawiedziemy Twojego zaufania i pojawimy się punktualnie w wyznaczonym dniu i godzinie w wybranym miejscu. Bo Monsters to zespół profesjonalistów i doświadczonych kierowców, którym możesz zaufać.