Mercedes Klasy E

Klasa E przyciąga uwagę rozlicznymi systemami wspomagania i bezpieczeństwa, które asystują kierowcy, jak i pasażerom. Suma innowacji zastosowanych w Klasie E czyni ją najinteligentniejszą limuzyną klasy biznesowej.

Opel Vivaro

Opel Vivaro wyznacza wysokie standardy w swoim segmencie aut. Posiada niebanalne wzornictwo, funkcjonalność na miarę mobilnego biura oraz dużą przestrzeń, która powoduje niesamowity komfort pasażerów. Jest w stanie pomieścić 8 osób.

Mercedes Klasy V

Dynamiczny wizerunek i pionierski charakter. Klasa V zachwyca nadzwyczaj wyrazistymi cechami i ma charakter typowy dla Mercedesa. Wystrój wnętrza wyróżnia się elementami ozdobnymi, dzięki czemu każdy pasażer poczuje komfort z jazdy.

Volkswagen Crafter

Crafter wyznacza zupełnie nowe standardy w segmencie dużych furgonów. Jego zadaniem jest optymalna ochrona pasażerów poprzez zastosowanie aktywnych i pasywnych układów bezpieczeństwa. Jest w stanie pomieścić 16 pasażerów.

Mercedes Vario

Mercedes-Benz Vario wygodnie mieści pasażerów. Wysoka i szeroka kabina oferuje dużo miejsca. Samochód ten jest wyposażony w foteliki dla dzieci przystosowane do ich wieku. Pod siedzeniami w Vario znajduje się wiele przestrzeni, która możne być wykorzystana do przewozu np. szkolnych tornistrów.